Nasıl Üye Olabilirim

Betsvale’ ye üye olmak artık çok kolay. Web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ÜYE OL butonuna tıklayarak, açılan ekranda sırası ile Kişisel Bilgileriniz ve İletişim bilgilerinizi girerek  1-2 dakika içinde kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Üye olurken DİKKAT etmeniz gereken en önemli konular, Betsvale de  bir (1) gerçek kişinin sadece tek bir hesap oluşturmasına izin verilmektedir. Üyelik esnasında girdiğiniz,  kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinin, size ait gerçek bilgiler olması gerekmektedir.  Sahte  bilgiler ile oluşturulmuş hesaplarla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, ( şifrenizi unutmanız,  hesabın incelemeye alınması, kullanıcı adınızı unutmanız, vs..)  hesabınızı kurtarmanız mümkün olmıcaktır.  

BETSVALE ‘de mükerrer oluşturulmuş üyelikler ile ilgili, ( aynı kişinin benzer bilgiler ile birden fazla hesap oluşturması) kesinlikle taviz verilmemektedir. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde,  kişinin tüm üyelikleri  KAZANÇ/KAYIP  durumuna bakılmaksızın askıya alınacaktır. Ve bu işlem geri alınamaz.! Betsvale şirketi,  kişisel bilgilerinizi ASLA  3.taraf  şahıslarla paylaşmaz. Şirketimiz tüm üyelik bilgilerinizi, CURAÇAO ‘ daki  merkez ofisinde bulunan MD5 ile şifrelenmiş sunucularında saklamaktadır.  

  Bahis Kuponu ( 0 )

Oyun seçilmedi. Bir oyun seçmek için, tahmin ettiğiniz orana tıklayınız..

Kazanan Kuponlar